Witryna ubezpieczeniamarynarzy.pl wykorzystuje pliki typu cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.Akceptuję politykę cookies.
Serwis ubezpieczeniowy Sytuacja ubezpieczeniowa Marynarzu zadbaj o bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny

O nas

Mariners Insurances jest jedyną firmą w Polsce koncentrującą się w tak szerokim zakresie na obsłudze ubezpieczeniowo-finansowej pracowników sektora morskiego.

Kluczową grupą Klientów naszej firmy są szeroko rozumiani polscy marynarze (kapitanowie, oficerowie pokładowi, mechanicy, superintendenci, pracownicy na statkach pasażerskich, pracownicy specjalistyczni sektora offshore, pracownicy zatrudnieni na jachtach pełnomorskich itp.), którzy świadcząc pracę na wszelkiego typu jednostkach (statki handlowe, platformy, statki sejsmiczne, statki typu jack-up, barki, fpso, jachtach pełnomorskich itp.) zarządzanych przez zagraniczne spółki na całym świecie potrzebują rzetelnego i zarazem bieżącego doradztwa ubezpieczeniowo-finansowego.

Nasza działalność obejmuje wszelkie kwestie związane z ubezpieczeniem życia oraz ubezpieczenia wypadkowe. Pomagamy w realizacji postawionych celów inwestycyjnych starając się efektywnie i bezpiecznie pomnażać majątek z zachowaniem poufności i najwyższej satysfakcji klienta. Wychodzimy poza tradycyjne biura, gdyż działamy na terenie całej Polski, oferując mobilne i nowoczesne usługi ubezpieczeniowo-finansowe dla marynarzy i ich rodzin.

W pierwszej fazie ustalamy sytuację ubezpieczeniową marynarza i jego rodziny oraz potrzeby, które będą ukierunkowywały Nasze dalsze doradztwo w zakresie doboru najbardziej efektywnych produktów dla marynarza i jego rodziny. Niestety w wielu przypadkach marynarze nie są zorientowani jaki jest zakres posiadanych przez nich ubezpieczeń lub innych produktów finansowych, a tym samym nie wiedzą co czeka ich i ich rodziny w przypadku zdarzeń losowych lub po prostu na emeryturze. Z reguły jest to powodowane zawiłością ofert na rynku lub złymi doświadczeniami jeśli chodzi o ubezpieczenia marynarzy w Polsce, dlatego też działalność Mariners Insurances nie sprowadza się tylko do sprzedaży produktów, ale również do ciągłej opieki nad Klientami poprzez tzw. serwis ubezpieczeniowy.

Z naszą firmą współpracują znane i cenione za rzetelność i doskonałe rozwiązania produktowe oraz finansowe Towarzystwa Ubezpieczeniowe, Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych oraz Banki.

Osoby zatrudnione w branży morskiej powinny pamiętać, iż pozostawianie spraw dotyczących ubezpieczenia swojego i swojej rodziny „na później” może być źródłem katastrofy finansowej ich gospodarstwa domowego na wypadek nieprzewidzianych i zarazem nieszczęśliwych zdarzeń losowych.