Witryna ubezpieczeniamarynarzy.pl wykorzystuje pliki typu cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.Akceptuję politykę cookies.
Serwis ubezpieczeniowy Sytuacja ubezpieczeniowa Marynarzu zadbaj o bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny

Inne ubezpiecznia dla marynarzy

Ubezpieczenia majątkowe to produkty chroniące przed kosztami związanymi ze zniszczeniem oraz utratą majątku. Niezmiernie istotną sprawą dla marynarzy powinno być zapewnienie spokoju sobie oraz swoim rodzinom podczas długich rejsów z dala od domu.


Oferta przygotowana przez Mariners Insurances chroni dotychczasowy dorobek życiowy marynarzy przed skutkami zniszczenia bądź utraty: np. w przypadku pożaru mieszkania, kradzieży pojazdu. Tego rodzaju produkty zabezpieczają mienie na wypadek szkód spowodowanych żywiołami lub wypadków, którym nie jesteśmy w stanie zapobiec.


Co można ubezpieczyć w ramach oferty Mariners Insurances od zniszczenia lub kradzieży?:

  • domy mieszkalne z elementami stałymi,

  • mieszkanie z elementami stałymi wraz z pomieszczeniami gospodarczymi (piwnice, komórki, schowki itp.) z ich elementami stałymi,

  • ruchomości domowe, które mogą znajdować się w domu mieszkalnym lub mieszkaniu, pomieszczeniach i budynkach gospodarczych, budowlach lub na posesjach,

  • ruchomości domowe, które mamy ze sobą wychodząc z domu do pracy lub wyjeżdżając w podróż,

  • pojazdy zmechanizowane np.: samochód czy motor,

  • inne wartości majątku trwałego.


Ponadto, wprowadziliśmy ubezpieczenia podczas podróży wakacyjnych na całym świecie.