Witryna ubezpieczeniamarynarzy.pl wykorzystuje pliki typu cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.Akceptuję politykę cookies.
Serwis ubezpieczeniowy Sytuacja ubezpieczeniowa Marynarzu zadbaj o bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny

Serwis Ubezpieczeniowy

Doceniając czas każdego naszego Klienta dopasowujemy się do możliwego każdego spotkania (jeżeli chodzi o miejsce spotkania i czas), a po zawarciu umowy świadczymy tzw. serwis ubezpieczeniowy, który jest usługą polegającą na nadzorze nad polisami i inwestycjami tak aby każdy nasz Klient miał świadomość tego, że nasza firma czuwa nad jego bezpieczeństwem ubezpieczeniowym i finansowym.

Marynarzu: Czy masz już swojego doradcę? Czy wiesz jaki jest faktyczny zakres Twoich ubezpieczeń? Czy rozumiesz rynek ubezpieczeniowy i finansowy? Czy jesteś do końca pewny, że stać Cię na wszystkie wydatki?  Czy wiesz ile będzie wynosiła twoja emerytura? Czy jesteś pewien, że w razie zdarzenia losowego otrzymasz środki do życia? Czy zabezpieczyłeś należycie swoja rodzinę?

Jeżeli  odpowiedzi na postawione pytania w większości są negatywne lub budzą wątpliwości to musisz rozważyć skorzystanie z fachowej pomocy osobistego specjalisty ds. ubezpieczeń marynarskich - skontaktuj się  z Mariners Insurances, który pomoże Ci te kwestie uporządkować. 

Dzięki serwisowi ubezpieczeniowemu przygotujemy  ,,uszyte na miarę” rozwiązanie ubezpieczeniowe lub finansowe wykorzystując Naszą wiedzę oraz będziemy pilnować konsekwentnie realizacji przyjętej strategii biorąc pod uwagę zmienne, które pojawiają się w życiu każdego marynarza i jego rodziny. 

Wszelkie przekazywane Nam informacje objęte są klauzulą poufności.

Cennik:
UMOWA SERWISOWA - 400 PLN Brutto/rocznie
Umowa abonamentowa jest zawierana na 12 miesięcy  i  obejmuje  serwis 24h.